POSLÁNÍ

Naše úklidová firma je založena především na lidskosti, snažíme se o dosažení maximální spokojenosti, jak našich klientů, tak našich zaměstnanců. Cílem naší úklidové firmy je poskytovat kvalitní úklidové služby za přijatelné ceny.

STRATEGIE

Naší prioritou v strategii firmy je spokojenost zákazníků. Víme, že jen dokonale sehraný tým pracovníků dokáže uplatňovat naší strategii v praxi. Hlavním cílem naší strategie je lišit se v kvalitě poskytovaných služeb, komunikací se stávajícími i budoucími zákazníky a také vstřícností při řešení požadavků. Uvědomujeme si, že zákazník při posuzování kvality úklidových služeb, bere v úvahu jak to, kdo službu poskytuje, tak způsob jakým jí poskytuje.

VIZE

Vizí firmy Šafarčík je stát se uznávanou v oblasti úklidových prací a autokosmetiky v Moravskoslezském kraji.

Autokosmetika

Jsme firma působící v oblasti ručního mytí interiéru a karoserie u osobních, užitkových i nákladních vozidel, kamionů, autobusů či motocyklů. Jsme pro Vás schopni provést veškeré činnosti, které se týkají autokosmetických služeb.

Pravidelně se staráme o vozidla našich významných zákazníků z řad renomovaných společností, tak i fyzických osob. Používáme značkovou techniku firmy Kärcher a Nilfisk včetně kvalitní autokosmetiky Porzelack a Polytop, které jsme si vybrali ne dle reklamní aktivity výrobce, ale dle jejich funkčnosti. Naše zaměstnance k této činnosti řádně školíme.

Naši zákazníci si u nás mohou vybrat z předem připravených balíčků-programů jednotlivých služeb. Dále nabízíme celou řadu doplňkových služeb ať už samostatně nebo jako přídavek k jednotlivým programům.

Pokud jste se rozhodli vyčistit a umýt svůj vůz, tak je právě nejvyšší čas navštívit nás - profesionály v ručním čištění a mytí vozů.

Naše služby:

  • Čištění a ochrana motoru.
  • Renovace laků a voskování karosérií.
  • Vyčištění a ochrana interiéru vozu včetně konzervace kůže.
  • Odstranění a vyčištění "náletové rzi a chemického spadu z ovzduší".
  • Odstranění reklamních polepů a nápisů.
  • Vyčištění a oživení veškerých chromovaných, plastových a kožených součástí vozu.
  • Oživení pneumatik a renovace ráfků.

Ceník ručního mytí ke stažení ZDE!
26 28 30